Club Autofun: Mitsubishi Colt

Mitsubishi Colt: titulní fotka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ohodnoťte toto auto - přihlaste se

rok výroby 1990
palivobenzin
počet válců4
počet ventilů na válec2
objem [cm3]1500 / 1500
výkon [kW]66 / 78
kroutící moment [Nm]5500 / 5500
počet rychlostí5
převodovkamanuální
maximální rychlost [km/h]180 / 192
spotřeba [l/100km]6 / 6
průměr kol [palce]14 / 18
pohon kolpřední
pohotovostní hmotnost [kg]900 / 780
výkon a projev motoru: 7
dalo by se vymačka ještě něco,ale zase co se budu honit, mě to stačí
řízení a řazení: 9
tak nějak jde o ruce když s tim jezdím rally tak by se dalo říct že to i umim když jsem to ještě nerozsekal
posaz, sedadla, volant: 9
skořepina je skořepina, ale nemám garáž u baráku a modlit se by mi to někdo nelohnul nechci tak mi stačí co je
brzdy: 9
kotoučeeeeee a bubínky nové BREMBO
podvozek: 10
podnýtovanej :D
celková spokojenost: 10
fajné

Krátký popis vozu

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "veverka1984".

koupili jsme ho za 5tisíc jako polovrak s technickou, díly na něj se sháněly sami a levné, dnes je jeho hodnota (v AAA odhad, takže trošku víc) 15000,- + autohifi s DVD 180W repro, motor 1.5GTi - speciálka z japonska.

Karoserie a lak

odpovídá stáří, ale ve srovnání s vozy české produkce těch let je lak špičkovej a karoserie na jedničku

Motor a převodovka

1.5GTi 78Kw - tak hádejte??? Převodovka 5manuál sedí dkonale

Interiér:

interiér jako v 1.8GTi, klima, výškově nast volant a sedadla řidiše a spolujezdce, opěrky hlavy všech sedaček, SRS airbag řidiče a spolujezdce, vyhřívaná sedadla řidiče a spolujezde, spousta úložného prostoru + skrytá schránka

Podvozek a kola

nově nanýtované rally plechy podvozku a prahů,sprotovní výfuk na příč, tlumiče KAYBA, kola letní elektrony AEZ 14" Good Year GT2, zimní AEZ litá chrom 18" Barum Polaris

doplňky pro amatérskou rally a srazy

přední mlhovky sériově zapuštěné v nárazníku, turbo vstřikování eclipse GLS, neony reagující na hudbu + podprahové odepínací neony, dodělávaný airbag spolujezdce, ofuky předních oken, zadní originál lišta COLT mezi světla (ještě tam není,zatím je tam z eclipse MITSUBISHI, ale je zima tak hupky do garáže a trochu pozměnit). na videu jen na mitsu srazu

Diskuse k autu

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Mitsu srazík cbcarlos 05.12.2010  20:04
Vstoupit do diskuse ›
  • Přidat příspěvek:

Navigace:

Přihlášení - Registrace »