Peugeot 307 (7blackdragon)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse na AUTOFUN.CZ > Diskuse pod vozy čtenářů na AutoFun.cz

Nadpis: Datum: Autor:

přidat příspěvek… | zobrazit chronologicky

• Alarm

Datum: 31.08.2009  20:16Autor: %DOUBLE M

pod pojmom vlastná výroba myslíš to že máš svoje zapojenie ??? Ale aj v interieri máš nejaké podsvietenie vyzerá ako jednotlivo LED...

nahlásit administrátorovi … Odpovědět …

• Alarm

Datum: 07.09.2009  23:03Autor: %7blackdragon

no je to schema zapojenia z casopisu radioamater ale to je len zaklad (nefunkcny) a zbytok je vlastna dorabka takze taky mix

• led

Datum: 07.09.2009  23:08Autor: %7blackdragon

co sa tyka toho led osvetlenia tak ak mas na mysli tie cervene ledky na stredovom panely tak to je batest 5 ledkovy ale kedze som nemal nastartovane tak mi ukazoval len stav baterky nie aj stav dobijania

• Lukysek

Datum: 13.09.2009  11:16Autor: %Peugeot 207 RC

moc pěkné auto pokud má někdo zájem každý čtvrtek od 20:00 menší tuning sraz V Říčanech u Prahy na parkovišti BILLA VEDLE LIDLU.Více info na lukasbocan@seznam.cz

• prosím poraďte mi

Datum: 26.10.2009  21:22Autor: neregistrovaný: "Horvy" [195.39.71.XXX]

ahoj, mam 307SW 2006 rok, 1,6 HDI.
    při studeném startu mi auto nadměrně kouří a zvuk naftového motoru není jak by měl. Po ohřátí na přibližně 50 stupňů je vše tak jak má být. Když do auta nasednu a jedu tak jede tak jak má, tím mám namysli že auto neškube, nedusíse, ...
    máte někdo stímto nějakou skušenost???? Dík za radu :-(

• závda

Datum: 14.05.2012  19:44Autor: neregistrovaný: "jofre" [83.240.44.XXX]

zdar všichni,může mi někdo napsat proč mi jede 308 i bez zapojené vzduchové váhy?

• Přidat příspěvek:

Navigace:

Přihlášení - Registrace »