Peugeot 406 Coupe (Arpus)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse na AUTOFUN.CZ > Diskuse pod vozy čtenářů na AutoFun.cz

Nadpis: Datum: Autor:

přidat příspěvek… | zobrazit chronologicky

• hustý auto

Datum: 03.08.2008  19:52Autor: %Bamboocha

zdravim mas husty auto. ja mam to samy:)akorat modrou barvu... chtel bych se zeptat na kola nebyl zadny problem s velikosti? a sirkou pneu? mam ty seriovy jak mas na jedny fotce ale neni to ono. muzes kdyztak napsat na fanas.v@seznam.cz diky

nahlásit administrátorovi … Odpovědět …

• Kola

Datum: 12.08.2008  21:29Autor: %Arpus

Čau nejsi náhodou z prahy? Jsem prodejce těchto kol.. Můžu ti udělat dobrou nabídku jestli by jsi chtěl.. s tím že zařizuji i podložky pod kola a pneu.. s pozdravem Arpus

• < Re: Kola

Datum: 20.08.2008  16:23Autor: %Bamboocha

ne nejsem z prahy ale to neni problem... mel bys presne tyhle kola nebo i nejaky jiny?? nebyl by problem se za tebou zastavit kdyby sme se domluvili. a cena by byla jaka plus minus?? sem z tachova a cesta do prahy by trvala tak hodku a pul tak kdyby sme se domluvili tak se sejdem akorat se v praze moc nevyznam..

• dotaz

Datum: 17.10.2008  11:21Autor: neregistrovaný: "Tomáš" [77.78.82.XXX]

mužu se jen zeptat je na PRODEJ??? a jestli ano za kolik je vážně pěkné rad bych ho odkoupil:-) :-)

• Luxus

Datum: 01.12.2008  09:41Autor: neregistrovaný: "jkggfjkj" [89.176.48.XXX]

Mam to same auticko,taky sed.met.,ale 2.0 benzin na 17 kolech
    a je tu luxusni milacek. :yes:

• 406coupe

Datum: 18.12.2008  16:53Autor: neregistrovaný: "Ridic_X" [88.102.46.XXX]

ahoj, měl bych pár otázek k tématu :-) sleduju kupátka přes rok a pomalu střádám penízky, snad do měsíce už bych mohl být taky vlastníkem. už sem si toho přečetl dost a každým článkem sem víc a víc nerozhodnější. potřebovla bych poradit o koupi, nevím jakej motor :-( určitě novější model(aspon 2000) kdyby si se vyznal odpověděl by jsi mi prosím tě na email? ( matejhvezda@email.cz ) ještě před 2 měsíci jsem byl rozhodnut pro 2.0i ale ted se obávám, že mě to zklame, nejlepší by asi byl 2.2benzín, ale těch je sakra málo..a na 3.0 mám strach z peněz. kámoš má právě V6 152kw a je nadšenej, to mě právě zrazuje. naši maj 406 2.0 v sedanu, není špatná, ale už to taky není žádnej odvaz..jsem si jistej akorát tím, že to bude 406coupé, ale dál nic..kdyby tě to neobtěžovalo, napiš mi prosím.můžeš k tomu přidat i tu cenu za to tvý a vyjádření k hdi. díky :yes:

• hZxREGMlAFawFipSN

Datum: 27.08.2011  05:40Autor: neregistrovaný: "VYKHjazFH" [85.195.138.XXX]

It's like you're on a msision to save me time and money!

• Přidat příspěvek:

Navigace:

Přihlášení - Registrace »