Škoda 120 (tuningSC)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse na AUTOFUN.CZ > Diskuse pod vozy čtenářů na AutoFun.cz

Nadpis: Datum: Autor:

přidat příspěvek… | zobrazit chronologicky

• ?!

Datum: 02.09.2009  14:52Autor: %Transporter

>:D

nahlásit administrátorovi … Odpovědět …

• < Re: ?!

Datum: 02.09.2009  15:09Autor: Makaveli

hhh je to pěkně hnusný... sry že se k tomu tak vyjadřuju ale dalšího "tunera" co si dá na masku nápis "tuning" bych asi těžko hledal... a k tomu to křídlo >:D to má asi týpek k tomu aby mu tenhle závodní supersport při tom výkonu náhodou nevzlítnul... >:D :no: :no: :no:

• Tuzing?

Datum: 02.09.2009  15:28Autor: %_Radis_8

Wauu, koukám že doba velkých křídel, a radlicí na sníh všude nezmizela..:D Co říct, promně docela tuzing a mco řpehanný, nezlob se, ale todle se cenilo před pár lety >:D Jinak mně se to nelíbí:D Docela TuZZZing:D

• úsměvné...

Datum: 02.09.2009  16:35Autor: neregistrovaný: "MadMaxx II" [195.47.15.XXX]

Nejhezčí na těch fotkách (fotce) jsou ty hostesky...:-)

• Re.TuningSC

Datum: 04.09.2009  22:42Autor: %_Radis_8

;-) Já vyjádřil svůj názor, tim nechci tvou práci schazovat, ale mně osobně se to auto nelíbí, a podle diskuze je tu více lidí:D Promě to je až moc přeplácené.

Co promě znamená tuning? Clean and Cult style, popřípadě RAT. Vše zahlazené, kůže nakopětě, černý skla, interiér kůže, auta až na zemi, a pěkný holky u aut, propracovaný až do detailu, ale zárověn nepřeplácáný. Toť můj názor na tuning.

Já prostě nemám rád velký křídla alá Rychle Zběsile(Naty auta se to hodí, nebo v motorsportu kde to není na vzhled, ale pro účelnost) je to fajn, ale radlice na sníh, něký brutální hrany, atd nemusim....A většinu tvá škodovka má, můj názor je že je tuzing:) Neber to zle

• < Re: Re.TuningSC

Datum: 12.09.2009  17:42Autor: neregistrovaný: "2Radis8" [94.112.242.XXX]

Nauč se psát, píšeš jak trubka... Nevím kde ses naučil promě, že je dohromady. Tvoje názory jsou IQ tykve. Neber to zle.

• hf

Datum: 08.09.2009  18:37Autor: hogo_fogo

tak toto je naozaj sila. malo by to byt trestne... neskutocny gyc z vnutra aj z vonku...

no aby som len nehanil - vidiet zapalenie pre vec a doslednost. to by chcelo, aby niekto z vkusom navrhol ako ma auto vyzerat z vonku aj z vnutra a majitel tohto auta by to mal potom realizovat... no ked si to majitel robil vsetko sam - na fotkach vidiet ako to dopadlo... :no:

• Re.Odpovědi

Datum: 13.09.2009  18:09Autor: %_Radis_8

:-) 2Radis_8---Promiň ale zajímal by mě tvůj názor na tuning, já vyjádřil svůj "vlastní" názor, a to že jsem udělal pravopisné chyby? Ježiši snad svět nezbořil, máme tu snad výuku ČJ? Myslim, že stránky jsou spíše o autech a od toho abysme jsem dávali své názory a diskutovali. Neber to zle, ale tvůj příspěvek vůbec nechápu.....---PS: nemusíš mně opravovat, neber to zle ale jedinej kdo je tady vedle seš ty...

• Lukysek

Datum: 14.09.2009  11:40Autor: %Peugeot 207 RC

pánové co haníte někomu auto tak se nejdříve zamyslete nad sebou sami nemáte extra auto aby jste se chlubily a berte v potaz to že každý má jiný vkus ale na to jste asi moc dementní aby jste to ve svých slepičích mozečcích pochopily.

• Lukysek

Datum: 14.09.2009  11:44Autor: %Peugeot 207 RC

pro majitele auta Škoda 120 nic si z těch * nedělej a jestli chceš každž čtvrtek v Říčanech u Prahy na parkovišti BILLA VEDLE LIDLU je tuning sraz od 20:00 tak doraž tam nikdo necekne jako ty dementi tady napiš:luko1985@seznam.cz

• Luky207RC:

Datum: 15.09.2009  19:32Autor: %_Radis_8

;-) Nic proti, ale seš trochu vedle....Já jsem napsal jen svůj názor, a s tim snad nikoho neurážim ne? Nebo tu snad nemůže napsat svůj názor? A promiň ale kdyby si četl pozorněji moje příspěvky, tak uvidíš "můj" názor!
    Vim že každej nato má jinej názor, nemůže mít všeci stejný auta:) To nebyl tuning, musíme se snad odlišit ne? A auto si každej staví podle sebe, takže každýho věc..:)

• Pořád je to shade..

Datum: 17.09.2009  10:25Autor: neregistrovaný: "KITTbx" [80.188.28.XXX]

Ahoj, snaha se cení, práce také, ovšem ať majitel dělal co dělal pořád je to 120ka a ještě nějaká divná. Křídlo, kulatá zadní světla, přední radlice, podivný potah interiéru = podivný mix něco z 90tých let něco z NFS.

• šadé

Datum: 17.09.2009  17:10Autor: %candyshade

čau kémo ;-) máš to pěkný ;-) má na tebe dotaz..znáš majitele tý zelený šade..máš jí tady na jedné fotce ovšem jdou na n vydět jen prahy...

• ZPuDjKjk

Datum: 27.08.2011  11:00Autor: neregistrovaný: "dGRvOojfhcE" [75.101.146.XXX]

Whoa, tnhigs just got a whole lot easier.

• IfMLEXSmSxtefWJT

Datum: 27.08.2011  16:52Autor: neregistrovaný: "WNynSjATe" [202.55.101.XXX]

9uQ3Cc mwdqcrzmwnvz

• Přidat příspěvek:

Navigace:

Přihlášení - Registrace »