Škoda Favorit (TOMIK__007)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse na AUTOFUN.CZ > Diskuse pod vozy čtenářů na AutoFun.cz

Nadpis: Datum: Autor:

přidat příspěvek… | zobrazit chronologicky

• Favóš

Datum: 23.06.2009  22:18Autor: %Katrin

Na tohle autí jsem tady celou dobu čekala :-)
    Favorit je taková moje citová záležitost a majitel auta jej s citem pěkně upravil :yes:

nahlásit administrátorovi … Odpovědět …

• < Re: Favóš

Datum: 24.06.2009  07:51Autor: %TOMIK__007

Opravdu si čekala na to, že sem auto přidám? Tak to mě moc těší, že se někomu auto líbí a očekává, že se někde ukáže. Je to taková pocta, za tu odvedenou práci ;-) Fávo je pro mě taky citová a srdeční záležitost, ale úpravy ještě nejsou u konce. Ještě nás čeká komplet motorový prostor a motor. A taky dotáhnout interier.

• konečne

Datum: 24.06.2009  19:15Autor: %DOUBLE M

Takto sa to má robit. Videl som uz dost ztunovaných favoritov ale tento je naj z naj. Máš to dobre prepracované do detailov to sa mi páči. Audio nemám slov taktiez tie svetlomety v predu. Tiez vlastníme favorit a podľa mna má v sebe potenciál neobmedzených mozností. ;-)

• kua :-)

Datum: 25.06.2009  10:30Autor: %Drahoš

tohle se mi líbí !!!! favoritů je všudde jak much ale ten tvůj je druhej kterej se mi líbí. na tohle auto se musí jít dobře jinak se dá hrozně pokazit ... všechna čest ... moc hezký :yes: :yes:

• < Re: kua :-)

Datum: 26.06.2009  10:54Autor: %TOMIK__007

Favoritů je opravdu hodně, proto je taky vidět spousta stylů, do kterých je lidi předělávají a to auto každej zná, tak hned pozná, co je předěláno oproti originálu. Ale hlavně jsem chtěl, aby bylo pořád poznat, že je to Favorit.

• Favorit

Datum: 25.06.2009  16:50Autor: neregistrovaný: "3333" [80.251.251.XXX]

Moc hezký, skvěle odvedená práce!

• Favorit :)

Datum: 19.07.2009  09:07Autor: %Mmi-ra

moc pěknej se mi líbí v pardubicích sem se na něj koukal

• Prosím poraďte

Datum: 22.07.2009  13:27Autor: neregistrovaný: "Timoty007" [84.42.240.XXX]

Ahoj, potřeboval bych nutně poradit ohledně favorita nej od někoho kdo se vyzná a rozumí mu. Mám problém s kolem nebo tak něco a nemůžu na to přijít co to vlastně je, někdo mi říka ůložiště ložiska, někdo zase silentbloky apod. předem díky za rady

• < Re: Prosím poraďte

Datum: 22.07.2009  13:32Autor: neregistrovaný: "Timoty007" [84.42.240.XXX]

Jo a problém je ten že mi v levém předním kole cosi bouchá nebo spíš klepe ať už jedu rychle nebo pomalu, dělalo mi to jen při zatočení vpravo, teď už skoro i při jízdě rovně. nevím si stím rady, nemám ani známého mechanika a do servisu semi moc nechce pokud to nuní nutno

• světla

Datum: 11.09.2010  22:11Autor: neregistrovaný: "goofy3" [82.100.29.XXX]

Zdravim...Favorit nádhernej!!! Všechna čest! Jen by mě zajímalo, odkud je ta přední čirá optika a za kolik??? Krásná práce :yes:

• Krasavec

Datum: 03.07.2011  13:24Autor: Fikus1596

Parádní Fáčko a hezké video :yes: ;-)

• WaCxQOjKjpRn

Datum: 03.11.2011  13:31Autor: neregistrovaný: "HBCeYnkCLWD" [109.230.216.XXX]

I feel so much hpiaper now I understand all this. Thanks!

• aocReYqo

Datum: 06.11.2011  03:11Autor: neregistrovaný: "sVVrMhYAk" [109.230.216.XXX]

Kudos! What a neat way of thiknnig about it.

• dotaz

Datum: 07.01.2012  08:59Autor: neregistrovaný: "riza" [217.115.249.XXX]

zdravim mel bych takovy dotaz. kde sa da sehnat to kridlo na 5 dvere z okruhove verze? nikde sem ho zatim ke koupeni nevidel :'-(

• Přidat příspěvek:

Navigace:

Přihlášení - Registrace »